Nosaukums: Sporta biedrība “WPC – WPO Latvija”. Dibināšanas datums: 2007. gada 11. janvāris

Reģistrācijas Nr: 40008110135

Dibinātāji:

  • Raivo Čaps (sporta meistars svarcelšanā un powerliftingā)
  • Ivars Cīrulis (starptautiskais sporta meistars powerliftingā, 2007.gada Arnold Classic otrās vietas ieguvējs starp Profesionāļiem powerliftingā svara kategorijā -125 kg).

Pilnvaras: Vienīgie oficiāli akreditētie un pilnvarotie: AWPC, WPC, WPO powerliftinga versiju pārstāvji Latvijā

Juridiskā adrese: Virkus iela 1A, Dobele, Latvija. LV – 3701.
Telefoni: mob: +37126430927, tel: +3713781161
E-pasts: capsraivo@inbox.lv

Biedrības reģistrācijas apliecība Uzņēmuma reģistrs WPC sertifikāts - vēstule WPC sertifikāts

Savā pastāvēšanas laikā sporta biedrība ir organizējusi Latvijas, Baltijas, Eiropas un Pasaules čempionātus WPC versijā powerliftingā.

  • 2008. gadā, Talsos noritēja Eiropas čempionāts, kurā startēja vairāk kā 100 dalībnieku no vienpadsmit Eiropas valstīm.
  • 2011. gada nogalē, Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā risinājās Pasaules čempionāts powerliftingā un spiešanā guļus WPC versijā. Organizatoriskās kvalitātes ziņā – iespējams labākais no WPC turnīriem, kāds jebkad bijis! Spied šeit, lai apskatītos, kā tas viss izskatījās!
  • 2012. gada nogalē, Dobelē noritēja lielākais powerliftinga komercturnīrs pasaulē – “Bitva čempionov”, jeb čempionu cīņas! Skatītāji klātienē varēja vērot, kā stipri vīri bez ekipējuma guļus spieda 300 un vairāk kilogramus!
  • 2015. gada jūnijā Olimpisko sporta centru vēlreiz piepildīja spēcīgākie Eiropas trīscīņnieki – Eiropas čempionāts WPC versijā!

Ar minēto turnīru rezultātiem varat iepazīties sadaļā “Sacensību protokoli!”

Katrs ir aicināts pārbaudīt savus spēkus “WPC-WPO Latvija” organizētajās sacensībās! Bez jau pieminētajiem Latvijas un Baltijas čempionātiem vasarās notiek arī spēka sporta veidu festivāls! Kā mums ir gājis? Lūk, video!