SB “WPC – WPO Latvija” uzsāk projektu kura devīze ir: ESI STILĪGS, SPORTO BEZ DOPINGA!

Kampaņas mērķis:
Jauniešiem izskaidrot DOPINGA kaitīgumu un radīt vidi kurā DOPINGA lietošana nav stilīga.
Stilīgi ir sasniegt labus rezultātus metodiski un gramatiski trenējoties, ievērojot uztura un sadzīves režīmu.
Šie rezultāti sportistam radīs veselīgu dzīves klimatu un sasniegtie rezultāti paliks uz visu mūžu…
Lūk, ar ko būsi cienīgs lepoties!

Sporta biedrība “WPC – WPO Latvija” uzsāk plašu antidopinga kampaņu, kuras ietvaros šogad un turpmākajos gados rīkos sekojošus pasākumus.
1. Visos mūsu organizētajos pasākumos tiks izvietoti informatīvie banneri par DOPINGA lietošanas kaitīgumu veselībai.
2. Visās sacensībās sportistiem tiks izdalītas informatīvās listes par DOPINGA kaitīgumu veselībai.
3. Visas sezonas laikā pēc katru sacensību beigām, kamēr tiks sagatavoti diplomi un apbalvošanas ceremonija – vieslektori lasīs lekcijas par DOPINGA kaitīgumu veselībai.
4. Finansiālo iespēju robežās gada laikā tiks veiktas 2 DOPINGA analīzes (iespējams arī vairāk) sportistiem līdz 20 gadu vecumam. Analīzēm tiks pakļauti riska grupas sportisti ar ārkārtīgi ātru rezultātu, vai personīgā svara izaugsmi īsa laika periodā.

Uz doto brīdi tiek lemts par soda sankcijām. Pirmais sods BRĪDINĀJUMS.
Otrais sods – sportisti līdz 20 gadu vecumam, kuriem analīzes uzrādīs pozitīvus rezultātus tiks diskvalificēti uz mūžu, kā arī diskvalifikācijai tiks pakļauti šo sportistu treneri, ja tiks noskaidrots, ka aizliegto vielu lietošanai ir pamudinājis sportista treneris.

Visu šos pasākumus Sporta biedrība “WPC – WPO Latvija” veiks sabiedriskā kārtībā un par biedrības un atbalstītāju līdzekļiem.

Gribu pievērst arī jauno sportistu vecāku uzmanību savam atvasēm.
Ja jūsu bērns, pusaudzis vai jaunietis ļoti strauji progresē svarā un spēkā, kā arī sasniedz iespaidīgus rezultātus šajā vecumā jebkurā sporta veidā (viņš jau ir 1 pieaugušās vai sporta meistara kandidāta, vai sporta meistara līmenī) viņš ir palicis agresīvs, bieži mainās garastāvoklis, sācis strauji uzņemt svaru vai strauji palielinās muskuļu masa… Nekautrējieties un noskaidrojiet vai viņš nav sācis lietot aizliegtus preparātus, vai viņu uz to nav pamudinājis treneris.
Pārbaudiet viņa privātās mantas un sporta somu jo bieži šie jaunie sportisti sāk lietot DOPINGU slēpjot to no vecākiem un arī draugiem.

Ja jums rodas jautājumi tos variet uzdot man sūtot uz e- pastu capsraivo@inbox.lv.